Wszechstronny zegarek Edifice dla mężczyzn

Męski czasomierz powinien być bardzo wszechstronnym dodatkiem, pasującym zarówno do pracy, jak i na co dzień. Zegarek Edifice od japońskiej firmy Casio należy do modeli, który swoim wyglądem nawiązuje zarówno do typowo sportowych egzemplarzy, jak i tych bardziej eleganckich. Wyjątkowy design i nowoczesne rozwiązania sprawiają, że już od długiego czasu cieszą się one niesłabnącą popularnością. Przyczynia się do tego również znakomity stosunek ceny do jakości.

Zegarek Edifice dla nowoczesnego mężczyzny

Każdy z tych unikatowych modeli łączy w sobie praktyczne funkcje z designem wpisującym się w najnowsze trendy. Zegarek Edifice będzie świetnym wyborem dla każdego pana, który potrzebuje czasomierza dopasowanego do jego stylu życia. Większość czasomierzy z tej kolekcji wyposażona jest w bransoletę wykonaną ze stali szlachetnej najwyższej jakości, ale można znaleźć też egzemplarze na klasycznym, skórzanym pasku. Sporych rozmiarów koperta również wykonana jest z trwałej stali, odpornej na mechaniczne uszkodzenia. We wszystkich modelach wykorzystano najbardziej odporne szkło mineralne, które jest specjalnie utwardzone, aby wytrzymało każdy upadek czy uderzenie – dzięki temu nie trzeba się obawiać o przypadkowe zarysowanie czy pęknięcie.

Na uwagę zasługuje również wysoka wodoodporność tych zegarków – są one odporne aż do 100 metrów w wodzie, dzięki czemu można z nim bezproblemowo pływać, jednak nie są przystosowane do nurkowania. Ciekawą funkcjonalnością jest Neobrite – wskazówki i indeksy pokryte są specjalną farbą pochłaniającą promienie słoneczne, co sprawia, że po przejściu do cienia fragmenty pokryte tą farbą emitują światło przez pewien czas. Taka funkcja jest niezwykle praktyczna w wielu sytuacjach. Do wyboru są również modele wyposażone w precyzyjne alarmy z funkcją drzemki, a w zależności od konfiguracji konkretnego egzemplarza, alarmów może być nawet pięć. Dodatkowo można wybrać czasomierz z chronografem, który dokładnością dorównuje zegarowi atomowemu – aż do jednej tysięcznej sekundy.

Praktyczne funkcjonalności

Te wyjątkowe czasomierze mogą być wyposażone w szereg dodatkowych funkcji. Podświetlenie tarczy przyda się wieczorową porą, datownik pozwoli być zawsze na bieżąco, a dzięki światowemu zegarowi można o każdej porze porównać swój czas z dowolnym miejscem na świecie w innej strefie czasowej. Dla wygody użytkownika zastosowano również niewielki panel słoneczny, który ładuje baterię samoistnie – dzięki temu dbanie o czasomierz ograniczone jest do minimum. Ciekawym rozwiązaniem jest moduł Wavereceptor, który pozwala na synchronizację aktualnej godziny z zegarem atomowym. Odbywa się to za pomocą odbieraniu sygnałów radiowych z nadajników umieszczonych w Europie, Stanach Zjednoczonych, Chinach oraz Japonii. Taka funkcja daje pewność dokładności i precyzyjności pokazywanej godziny. Każdy z tych dodatków sprawia, że jest to zegarek dostosowany do każdych warunków.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here