skrzynka na piwo

Woda mineralna, piwo, soki, napoje gazowane rozlewane do butelek sprawiają wiele problemów podczas transportu. Najtrudniej jest przewozić produkty w pojemnikach szklanych, ale również te w butelkach plastikowych muszą być umieszczane w zbiorczych opakowaniach, które są stabilne i wytrzymałe. Dobrym rozwiązaniem, które jest niezwykle skuteczne i przy tym tanie są plastikowe skrzynki na butelki.

Skrzynki na wodę mineralną

To bardzo często używany pojemnik zbiorczy do napojów w opakowaniach szklanych. Skrzynki na butelki z wodą mineralną oraz skrzynki na piwo mogą mieć różną liczbę gniazd – w zależności od pojemności butelek.

Umieszczenie napoju w gnieździe, którego konstrukcja doskonale dopasowana jest do kształtu butelki, gwarantuje stabilność przewożonego towaru. Dzięki odpowiedniemu profilowaniu krawędzi górnych i dolnych skrzynki ustawiane są w stosy, które sprzyjają maksymalnemu wykorzystaniu miejsca w samochodzie. Takie stabilne stosy nie przesuwają się, co ma także znaczenie dla bezpieczeństwa pojazdu znajdującego się w ruchu.

Skrzynki na napoje produkowane są głównie w wersjach:

– display – skrzynie ażurowe umożliwiające ekspozycję zawartości; zastosowanie takiego pojemnika sprzyja budowaniu rozpoznawalności marki i zachęca do zakupu;
– skrzynki pełne – mają zabudowane powierzchnie boczne, które najczęściej wykorzystywane są jako miejsca na reklamy producenta.

Skrzynki na napoje w służbie marketingu

Pojemnik na napoje to potencjalna powierzchnia reklamowa. Do reklamowania marki można wykorzystać zarówno kolor skrzynki na butelki, jak i grafikę umieszczoną na powierzchniach bocznych.

Zadrukowywanie skrzynek na piwo czy wodę mineralną to stosunkowo taki i przy tym skuteczny chwyt marketingowy. Nadruki są trwałe, odporne na ścieranie, wilgoć i działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu spełniają swoją rolę przez lata.Producenci opakowań na napoje przyjmują zamówienia na personalizowanie produktów i wykonują je według projektu zleceniodawcy, albo projektu wykonanego według wskazówek przez niego przekazanych.

Skrzynka z napisami czy rysunkami jest reklamą docierającą do szerokiego grona odbiorców. Reklamę widzą przechodnie, których mija samochód dostawczy oraz kierowcy i pasażerowie innych samochodów. Skrzynki z reklamą są widoczne na zapleczach barów i restauracji, a także na ekspozycjach sklepowych. To permanentna reklama, która wprost przekłada się na zwiększenie sprzedaży.

Plastikowe Skrzynki na wodę mineralną przyjazne dla środowiska

Mówienie o plastiku jako surowcu przyjaznym dla środowiska – czy to ma sens? Tak, pod warunkiem, że jest to szczególny rodzaj plastiku.

Skrzynki na piwo, wodę mineralną i inne napoje produkowane są z tworzywa o podwyższonej gęstości. To materiał bardzo wytrzymały, odporny na pękanie, ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne. Skrzynki plastikowe wykonywane przy zastosowaniu najnowszych technologii mają wydłużony czas użytkowania, co sprzyja ograniczeniu liczby opakowań plastikowych w środowisku.

O przyjazności dla natury świadczy także możliwość całkowitego przerobu skrzynek podczas procesu recyklingu. Odzyskany w 100% plastik stanowi pełnowartościowy surowiec, który ponownie można wykorzystać do produkcji dowolnych wyrobów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here