Pierwszy leasing – z czym to się je? Podpowiadamy

Jesteś zainteresowany leasingiem, ale będzie to Twój pierwszy raz? W takim razie koniecznie powinieneś przeczytać ten artykuł! Znajdziesz w nim odpowiedz na najważniejsze pytania dotyczące leasingowania pojazdów samochodowych.

Każda osoba, która jest po raz pierwszy zainteresowana leasing dostawcze powinna zdobyć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące tej formy finansowania. Podstawowe informacje znajdziesz w tym artykule.

Kto może dostać leasing?

Leasing samochodowy jest głównie skierowany do właścicieli działalności gospodarczych. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą możesz bez trudu skorzystać z tej formy finansowania. Ale oczywiście na polskim rynku istnieje także wiele ofert dla osób prywatnych. Warto zatem dowiedzieć się, czy konkretna firma, z której usług chcesz skorzystać oferuje takie usługi. Ważne jest to, aby konkretna osoba posiadała odpowiednie zabezpieczenie finansowe, a także była gotowa na comiesięczne spłaty rat.

Ile kosztuje leasing?

Bardzo trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Warto jednak pamiętać o tym, że leasing auto dostawcze to tak naprawdę najlepszy i najtańszy sposób na sfinansowanie inwestycji. Warto jednak skorzystać z usług uczciwego leasingodawcy, który będzie działał na Twoją korzyść. Najlepszych specjalistów znajdziesz w firmie CLS. To właśnie na ich stronie internetowej dostępny jest również kalkulator leasingowy, który ułatwi Ci obliczenie wstępnych kosztów. Warto byś się z nim zapoznał, a następnie skontaktował się z doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Koszty na start – weź je pod uwagę

Większość ofert leasing samochodów dostawczych wiąże się z koniecznością uiszczenia opłat początkowych. Należą do nich czynsz inicjalny, ubezpieczenie, a także sama rejestracja. Zawsze warto o nich pamiętać. Musisz posiadać konkretne zabezpieczenie gotówkowe, aby bez trudu poradzić sobie z tymi pierwszymi opłatami, które bez wątpienia nie mogą czekać! Jeżeli chodzi o sam czynsz inicjalny to może on wynosić od zera procent wartości danego pojazdu do nawet czterdziestu pięciu procent! Jest to zależne od wielu różnych czynników, choć warto pamiętać, że zazwyczaj jest to od dziesięciu do dwudziestu procent wartości samochodu. Jeżeli wciąż się wahasz, to nie czekaj i już dziś napisz wiadomość mailową albo zadzwoń do doradcy w firmy CLS, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here