Samsung Galaxy Z Fold5

Szukasz telefonu, który usprawni Twoją pracę i pomoże Ci załatwić wiele spraw naraz? A może rozglądasz się za wydajnym smartfonem do wymagających gier? W obu tych przypadkach Samsung Galaxy Z Fold5 może spełnić Twoje oczekiwania. Jakie są zalety tego urządzenia, które sprawiają, że jest to odpowiednie narzędzie do pracy i rozrywki?

Samsung Galaxy Z Fold5 – przydatne narzędzie do pracy

Samsung Galaxy Z Fold5 to jeden z najnowszych smartfonów z serii Galaxy Z. Dla wielu osób jego najważniejszą cechą jest możliwość składania, która sprawia, że w jednej chwili można z dużego telefonu zrobić bardziej kompaktowy smartfon. Jeśli jednak szukasz telefonu do pracy, być może bardziej zainteresują Cię jego inne cechy, takie jak ekran dający dużą przestrzeń do pracy czy możliwość dzielenia ekranu.

Wyświetlacz główny smartfonu Galaxy Z Fold5 ma aż 7,6”*. Oznacza to dużą przestrzeń do pracy – niezależnie od tego, czy telefonu używasz do pisania, robienia notatek czy tworzenia prostych grafik. Co więcej, ekran możesz podzielić aż na 3 okna, dzięki czemu możesz wykonywać kilka zadań jednocześnie** – przesyłać pliki między arkuszami czy przeglądać treści na różnych stronach w tym samym czasie.

W ciągu dnia korzystasz z wielu przydatnych aplikacji i narzędzi, które ułatwiają Ci pracę? Dzięki paskowi zadań możesz pomieścić nawet 12 aplikacji, by nie musieć ich wyszukiwać w razie potrzeby. A jeśli chcesz zwiększyć produktywność smartfonu, możesz dokupić do niego rysik S Pen***. Pisz, szkicuj i notuj z precyzją zbliżoną do normalnego długopisu.

Gamingowy telefon Samsung? Składany smartfon z serii Z

Do płynnego działania wymagających gier będziesz potrzebować wydajnego smartfonu z szybkim procesorem oraz dobrą jakością obrazu, która zaoferuje Ci świetne wrażenia z rozgrywki. Taki właśnie jest najnowszy Samsung Galaxy Z Fold. Zastosowano w nim wydajny procesor Snapdragon® 8 Gen 2 dla Galaxy****, który pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi grami bez zacinania się. Dzięki temu możesz być w stanie szybciej zareagować, co ułatwi Ci przechodzenie kolejnych poziomów i zdobywanie nagród.

Na przyjemność z grania wpływ ma również pojemna bateria. Jednym z gorszych scenariuszy jest moment, w którym przechodzisz jakiś trudny poziom w grze, a Twoja bateria się wyczerpuje. Podwójna bateria o pojemności 4400 mAh (typowej)***** pozwoli cieszyć się grą przez wiele godzin******, a inteligentny procesor dostosuje zużycie baterii do Twoich nawyków i potrzeb użytkowania.

Obecnie producenci gier zaskakują coraz nowszymi rozwiązaniami i bardziej realistyczną grafiką. Jednak, żeby móc cieszyć się nią w pełni, potrzebujesz smartfonu oferującego wysoką jakość obrazu. Telefon Samsung składany Galaxy Z Fold 5 posiada wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X o jasności aż do 1750 nitów*******, dzięki któremu możesz cieszyć się wyraźnym i jasnym obrazem.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

*Mierzony po przekątnej, rozmiar głównego ekranu Galaxy Z Fold5 wynosi 7,6 cala w pełnym prostokącie i 7,4 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów; rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi.

**Niektóre aplikacje mogą nie obsługiwać funkcji Multi Window lub App Pair.

***S Pen Fold Edition do Galaxy Z Fold5 sprzedawany oddzielnie. Użyj rysika S Pen przeznaczonego dla Galaxy Z Fold. Wszystkie inne rysiki S Pen lub rysiki mogą uszkodzić ekran. Galaxy Z Fold5 nie ma wbudowanego gniazda na rysik S Pen. Obsługa rysika S Pen jest ograniczona do ekranu głównego.

****Snapdragon jest produktem firmy Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej spółek zależnych. Snapdragon jest znakiem towarowym lub zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated.

*****Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innej firmy. Typowa wartość to szacunkowa wartość średnia uwzględniająca odchylenie pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa wynosi 4270 mAh dla Galaxy Z Fold5 i 3591 mAh dla Galaxy Z Flip5. Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od środowiska sieciowego, wzorców użytkowania i innych czynników.

******Rzeczywista żywotność baterii różni się w zależności od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników. Oszacowano na podstawie średniego profilu użytkowania opracowanego przez UX Connect Research. Niezależnie ocenione przez badanie UX Connect między 2023.06.19 a 2023.06.29 w USA z przedpremierowymi wersjami SM-F946 i SM-F731 z ustawieniami domyślnymi i sieciami LTE i 5G Sub6.

*******Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X w Galaxy Z Fold5 otrzymał certyfikat VDE Niemcy na 100-procentową mobilną objętość kolorów w zakresie kolorów DCI-P3, co oznacza, że ​​Twoje obrazy nie są rozmyte i uzyskasz niewiarygodnie żywe kolory niezależnie od różnych poziomów jasności. Wyświetlacz może osiągnąć szczytową jasność do 1750 nitów, poprawiając kontrast między ciemnymi i jasnymi aspektami treści cyfrowych, zapewniając lepszą jakość obrazu, ze współczynnikiem kontrastu 3 000 000:1, który sprawi, że korzystanie z telefonu komórkowego będzie bardziej wciągające.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here