Popularne metody przedłużania rzęs. Co warto wiedzieć?

Kobiety regularnie poddają się rozmaitym zabiegom upiększającym oraz stylizującym. Za przykład można podać manicure, który jest wręcz obowiązkowym zabiegiem (przy okazji, jeśli szukasz dobrego salonu, ten artykuł z pewnością Cię zainteresuje http://www.bank-life.pl/najlepszy-manicure-w-rzeszowie-znajdziesz-go-z-nasza-pomoca/). W dobie ciągłego pośpiechu szukamy rozwiązań, które ułatwią nam poranne zmagania przed lustrem. I tak z pomocą przychodzą również zabiegi przedłużania rzęs. Na czym polegają i jakie można uzyskać efekty? Co warto wiedzieć na ten temat?

Sposoby przedłużania rzęs

Istnieje kilka metod przedłużania rzęs. W zasadzie zabiegi są bardzo do siebie podobne, różnią się jedynie ilością przyklejanych włosków. Najpopularniejszą metodą jest 1:1. Polega ona na przyklejeniu jednej sztucznej rzęsy do każdej naturalnej. Analogicznie postępuje się przy metodzie 2:1. Inne sposoby, takie jak 3D czy 4D polegają na doklejeniu kępki sztucznych włosków w celu zwiększenia objętości rzęs.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabiegi są bezpieczne, szczególnie ten metodą 1:1, ponieważ włoski przykleja się bezpośrednio do rzęsy tuż pod linią powieki. Zatem klej nie ma bezpośredniej styczności ze skórą. Ważne jest jednak, aby zabieg wykonała specjalistka. Doświadczenie, precyzja oraz wysokiej jakości materiały grają tutaj pierwsze skrzypce. Dlatego decydując się na przedłużanie rzęs, warto znaleźć sprawdzony salon. Dzisiaj to nie problem, ponieważ w sieci znajdziemy wszystkie informacje. Na stronie https://www.moment.pl/rzesy/kielce wyszukasz najbliższy salon, sprawdzisz jego opinie, dowiesz się również więcej o doświadczeniu pracujących w nim stylistek i będziesz mogła umówić się na wizytę online. Zabiegi wykonane w profesjonalnym salonie dadzą gwarancje jakości i bezpieczeństwa.

Przeciwwskazania

Niestety jak praktycznie w każdym zabiegu, tak i tutaj znajdziemy kilka przeciwwskazań. Nie będziesz mogła wykonać przedłużania rzęs, jeśli:

  • cierpisz na takie schorzenia jak epilepsja, trichotilomania, trichomegalia, ektropia czy entropia,
  • niedawno przechodziłaś zapalenie w okolicy oczu,
  • okolice oka mają mechaniczne podrażnienia (np. po zabiegu mikrodermabrazji),
  • mniej niż 6 miesięcy temu miałaś operację okulistyczne,
  • mniej niż 3 tygodnie temu wykonywałaś zabieg makijażu permanentnego,
  • masz alergię na cyjanoakryl, alkohol etylowy, akryl lub karbon,
  • przechodzisz ciężkie, a nawet lekkie alergie powodujące nadmierne wydzielanie łez,
  • masz osłabiony system odpornościowy (również w przypadku odbywania terapii np. nowotworowej itp),
  • wykonywałaś hennę rzęs,
  • cierpisz na choroby skóry takie jak łuszczyca w aktywnym stadium, trądzik, owrzodzenia oka, jęczmień, gradówka czy zapalenie powieki lub spojówek,
  • cierpisz na całkowity brak naturalnych rzęs.

Cena

Koszt zabiegu jest różny i zależny najczęściej od miejscowości oraz gabinetu. Pamiętaj jednak, że to zabieg trwający niekiedy nawet ponad 2 godziny. Wymaga precyzji, wielu miesięcy praktyk, szkoleń i doświadczenia. Ceny mogą więc wahać się od 250 do nawet 600 złotych za zabieg. Uzupełnienie jest tańsze i mieści się w granicach 150-200 złotych.

Efekty

Efekty są zależne od wybranej metody i oczekiwań klientki. Można zastosować również metodę mieszaną, czyli uzupełnienie i wydłużenie rzęs kilkoma sposobami. Finalnie klientki uzyskują grubsze, ciemniejsze, dłuższe i perfekcyjnie podkręcone rzęsy. Nie muszą już używać maskary, a taki efekt utrzymuje się do kilku tygodni. Po tym czasie należy uzupełnić rzęsy, aby móc dalej cieszyć się seksownym spojrzeniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here