Paznokcie baby boomer

Słyszałaś o paznokciach baby boomer? To nowoczesna i niezwykle estetyczna stylizacja, na którą decyduje się coraz więcej pań. Poznaj paznokcie baby boomer i dowiedz się, jak możesz je samodzielnie zrobić!

Czym są paznokcie baby boomer?

Stylizacja baby boomer to coś, co od co najmniej kilku sezonów cieszy się rosnącą popularnością wśród pań na całym świecie. Takie wykończenie paznokci jest niezwykle estetyczne i uniwersalne, a do tego wbrew pozorom, wykonanie baby boomer nie jest takie trudne. Czym zatem są paznokcie baby boomer? Otóż paznokcie baby boomer utrzymane są w stylu ombre, gdzie kolor biały przechodzi w subtelny sposób w delikatny, dziewczęcy róż. Jednocześnie paznokcie baby boomer to nowoczesna forma klasycznego french manicure.

Co równie ważne, baby boomer znakomicie sprawdza się nie tylko na długich paznokciach, ale również krótkich. Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to właściwa technika wykonywania stylizacji, dzięki temu dopasujesz paznokcie do każdej długości płytki. Paznokcie baby boomer doskonale łączą w sobie delikatność z ekstrawagancją. Jeśli lubisz zdobienia, możesz je dołączyć, takie stylizacje często można spotkać podczas różnych uroczystości czy wesel. Stylizacja baby boomer doskonale oddaje najnowsze trendy, a do wykonania takich paznokci nie potrzebujesz wielu produktów.

Jak zrobić paznokcie baby boomer?

  1. Początek niczym nie różni się od tego, co robisz podczas manicure hybrydowego. Najpierw usuń poprzednią stylizację i dokładnie opracuj skórki. Gdy to zrobisz, możesz wykorzystać także bloczek polerski, aby w ten sposób zmatowić płytkę, na koniec paznokcie przetrzyj wacikiem bezpyłowym z cleanerem.
  2. Kolejny krok to nałożenie bazy. W tym celu zastosuj odpowiedni produkt i pamiętaj, aby po każdej (cienkiej) warstwie utwardzić ją za pomocą lampy.
  3. Następnie możesz przejść do aplikacji białego żelu, procedurę tę poprzedź wyczyszczeniem gąbeczki. Pamiętaj, że nawet nowy i fabrycznie zapakowany produkt, może być zakurzony, co z kolei spowoduje nieestetyczne wykończenie Twojej stylizacji. Jak wyczyścić gąbeczkę? Możesz w tym celu użyć taśmy klejącej, rób to delikatnie, aby nie uszkodzić przypadkiem produktu.
  4. Potem możesz nałożyć warstwę gumy, która zabezpieczy powierzchnię przed zabrudzeniami oraz ją utwardzi.
  5. Nadchodzi kluczowy moment, czyli nałożenie białego żelu. Wykonuj stemplujące ruchy od wolnego brzegu aż do połowy paznokcia. Następnie obróć gąbeczkę i w miejscu łączenia kolorów przyklepuj je czystą częścią aplikatora – dzięki temu stworzysz rozmyte przejście między oboma barwami. Oczywiście nie zapomnij utwardzić całości w lampie.
  6. Powtórz poprzedni punkt z tą różnicą, że teraz nałóż produkt na miejsca w połowie wykonanego uprzednio zdobienia.
  7. Możemy przejść do ostatniej warstwy żelu, nałóż ją dokładnie tak samo jak poprzednie, teraz jednak z powodzeniem wystarczy, że zrobisz to tylko na wolny brzeg płytki.
  8. Aby odpowiednio wykończyć całą kompozycję, nałóż top, dzięki temu paznokcie baby boomer będą trwalsze i lepiej będą opierać się uszkodzeniom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here