fryzury
fot.: pexels.com

Nowy sezon, czyli nowe trendy! Sezonowe zmiany obejmują również fryzury, które zmieniają się jak w kalejdoskopie. Do łask coraz częściej powracają również różnorodne upięcia. Które fryzury są teraz najmodniejsze? Oto kilka inspiracji.

Zobacz też: http://kobiecosc.pl/jakie-fryzury-damskie-sa-modne/

Modne upięcia

Niezaprzeczalnym faworytem kobiet w tym temacie są warkocze. Przybierają one różne formy – sportowe, zaplecione wysoko z tyłu, luźne kłosy i wiele innych. Możliwości jest naprawdę wiele, wszystko zależy od okazji i indywidualnych preferencji.

Następny w kolejce jest kucyk, który również nie może narzekać na słabnącą popularność. W tym roku jednak, najmodniejszy będzie kucyk wysoko upięty, którego końcówki są lekko podkręcone. Ta fryzura ma na celu ukazanie, że modne są naturalne upięcia, bez użycia produktów czy urządzeń do stylizacji.

Jak ściąć włosy w tym sezonie?

Oprócz upięć, istotne jest również to, jak ścięte są włosy. W tym sezonie, najmodniejsze będą grzywki. Nie ma w tym temacie praktycznie żadnych ograniczeń. Wybór fryzury zależy przede wszystkim od urody i indywidualnych preferencji. Niezmiennym od kilku sezonów faworytem jest także cięcie o nazwie pixie cut. Fryzura ta charakteryzuje się krótko przystrzyżonymi włosami z tyłu, natomiast dłuższymi z przodu. Istotny w tym przypadku jest także przedziałek, który pozwoli na uniesienie górnej partii włosów.

W zestawieniu nie może także zabraknąć boba, który można nosić na wiele sposobów. Damski bob może przyjmować różne postaci, czyli z równo ściętymi końcówkami lub pofałdowanymi włosami na całej długości. Każda odmiana boba różni się długością, jednak łączy się z asymetrycznym cięciem.

W tym sezonie najbardziej liczy się wygoda, dlatego do łask wróciły proste rozwiązania i naturalny wygląd. Dzięki temu, fryzury te sprawdzą się w każdej sytuacji – zarówno w trakcie codziennych obowiązków, jak i treningów na siłowni.

Przeczytaj też: http://www.gautama.pl/czy-regularne-farbowanie-wlosow-jest-szkodliwe/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here