Męska kosmetyczka

Jeszcze kilkanaście lat temu panowie nie mieli zbyt wielu kosmetyków do wyboru. Oferta ograniczała się przede wszystkim do kilku podstawowych produktów. Z drugiej strony dbanie o swój wygląd bardzo często było uważane za niemęskie. Na szczęście to się zmienia, panowie coraz częściej chcą wyglądać modnie i atrakcyjnie. Wszak pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz, a wygląd odgrywa ogromną wagę w naszym życiu.

Co znajdziemy w męskiej kosmetyce?

Każdy pan powinien posiadać produkty do golenia lub do pielęgnacji zarostu. W ostatnich latach brody stały się szalenie modne, jednak muszą być one starannie przycięte i zadbane. Bez tego będziemy wyglądać niechlujnie i zdecydowanie nieatrakcyjnie. Na pewno nie jest ozdobą na męskiej twarzy.

Potrzebne są też produkty, które pozwolą nam zadbać o codzienną higienę osobistą. Konieczne są męskie antyperspiranty, szampony do włosów i żele pod prysznic dla mężczyzn to absolutne minimum, które musi mieć każdy zadbany mężczyzna bez względu na wiek. A co z panami, którzy nie przepadają za dużą liczbą kosmetyków w swojej łazience/ W takim przypadku warto zdecydować się na żele pod prysznic dla mężczyzn dwa wa jednym. Takie produkty z łączą w sobie zalety szamponu do włosów oraz żeli pod prysznic.

Dlaczego facet powinien mieć własne kosmetyki?

Kosmetyki dla pań maja inną kolorystykę, konsystencję i zapach, ale to nie jest najważniejsze. Męska skóra jest inaczej zbudowana. Jest o dwadzieścia pięć procent grubsza niż skóra pań. Za ten stan odpowiada przede wszystkim testosteron. Panowie są zdecydowanie mniej narażeni na powstawanie zmarszczek czy podrażnienia. Z drugiej strony ich skóra jest grubsza, a więc kosmetyko trudniej wnikną w głębsze jej warstwy.

Jak wybrać kosmetyki dla siebie?

Wielu mężczyzn ma problem z doborem odpowiednich produktów dla siebie, Na szczęście mogą znaleźć mnóstwo przydatnych informacji na blogach specjalnie dla nich przeznaczonych. Dodatkowo możemy poprosić o pomoc obsługę sklepu, ekspedientki pomogą nam nam wybrać kosmetyki dopasowane do naszych potrzeb.

Podsumowując panowie nie powinni podbierać kosmetyków swoim partnerkom.Ich skóra ma zdecydowanie inne potrzeby, a zatem potrzebuje szczególnej pielęgnacji.

Żele pod prysznic dla mężczyzn znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here