zablokowane strony dla dorosłych

Dawniej dzieci nie miały tak łatwego dostępu do stron dla dorosłych, ale dzisiaj jest z tym coraz gorzej. Trudno nazwać zabezpieczeniem pytanie czy mamy osiemnaście lat. Jeśli klikamy na tak to mamy dostęp do serwisu i możemy z niego dowolnie korzystać. Dziecko zrobi dokładnie to samo, co my, dlatego trzeba będzie coś z tym zrobić.  Im później dziecko dotrze do takich stron tym lepiej dla jego psychiki. Dzisiaj nie tylko dzieci mają dostęp do komputerów, ale również do telefonów, na których zdjęcia i filmy można przeglądać. Są przecież też tablety, dlatego trzeba nad tym wszystkim skutecznie zapanować i zrobić to od razu.

Blokujemy naszego smartfona

Jeśli mamy anoda to trzeba będzie dowiedzieć się, w jaki sposób zablokować możliwość odwiedzania stron dla dorosłych swoim dzieciom. Przydają się do tego bardzo proste i skuteczne aplikacje. Dzięki takim darmowym aplikacją można będzie szybko załatwić sprawę i mieć przerobem z głowy.  Do wyboru mamy również płatne programy, dlatego trzeba przejrzeć jedno i drugie i wtedy będziemy wiedzieli, na co warto postawić. To musi być bardzo dobra blokada, bo nasze dzieci są coraz sprytniejsze i wiele z tych blokad wiedzą jak obejść.

jak zablokować strony dla dorosłych

Takie porady znajdują się w Internecie, bo jedna strona blokuje i szuka porad, a druga strona chce te blokady zdając, a zatem im będzie coś skuteczniejsze tym lepiej dla nas. Najskuteczniejszym sposobem jest założenie hasła tylko żebyśmy sami później hasła nie zapomnieli, bo będą problemy. Trzeba, zatem przejrzeć różne wersje programów i wybrać te, które są łatwe w obsłudze i które nie będą nam rodzicom powodowały żadnych problemów. Może się tak zdarzyć, że nawet strony zwykle będą odczytywane, jako te dla dorosłych i my sami nie będziemy wiedzieli jak to obejść.

Stron pornograficznych są miliony, dlatego prędzej czy później nasze dziecko ma szanse nawet przypadkowo na taką trafić, dlatego trzeba będzie zrobić wszystko żeby to nie nastąpiło. Najlepiej już wtedy, kiedy dziecko zaczyna się interesować telefonem i Internetem wykonać zablokowanie i wtedy wiemy, że dziecko jest bardzo dobrze chronione, a nam na tym przecież bardzo zależy.

Blokowanie stron dla dorosłych na komputerze

Strony można blokować na wiele sposobów. Można blokować YouTube wybierając specjalny tryb, który chroni nasze dziecko przed niedozwoloną treścią. Wybierając tryb bezpieczny postępujemy właściwie i trzeba będzie to załączyć już dzisiaj. Jeśli korzystamy z jednej przeglądarki to mamy ułatwione zadanie. W ten sposób trzeba wejść w ustawienie i będzie tam kontrola rodzicielska, dlatego bez większych problemów można będzie ustawić taką blokadę. Pamiętajmy tylko o tym, że jeśli mamy na komputerze kilka przeglądarek to trzeba będzie taką blokadę zrobić na każdej z nich.

W ten sposób bardzo dobrze się zabezpieczamy i wiemy, że to będzie działać, a nasze dziecko nie ma żadnych szans na to żeby dotrzeć do stron dla dorosłych. Taki mamy cel i dzięki swojej determinacji można taką blokadę zrobić. Tym bardziej, że to wcale nie zajmuje wiele czasu, dlatego trzeba to już w trym momencie zrobić. W Internecie znajdziemy instrukcje stworzenia blokady rodzicielskiej na poszczególnych przeglądarkach, dlatego bez problemu sobie z tym poradzimy.

strony dla dorosłych

Dobrze, że przeglądarki internetowe maja takie zabezpieczenie i że bez większych problemów można będzie z nich skorzystać. Czytajmy uważnie instrukcje, postępujmy wedle nich i wtedy na pewno wszystko będzie działać jak należy. Jeśli chcemy zrobić blokadę na hasło to wybierzemy takie, które dziecko łatwo nie złamie, bo przecież nie o to nam chodzi. Trzeba będzie też wybrać takie hasło, które w razie potrzeby będzie można wpisać i zdjąć blokadę.

Często o tym, co ustawiliśmy zapominamy i jest później problem.  Na pewno sobie z tym poradzimy, dlatego nie ma się, co stresować tylko trzeba szybko działać. Nasze dzieci są bardzo sprytne, dlatego z biegiem czasu będą chciały tę blokadę zdjąć. Tylko od nas będzie zależało czy im ułatwimy to zadanie czy nie.

Blokowanie stron internetowych dla dorosłych

Nasi rodzice nam blokowali takie strony i teraz przyszła pora na nas. Dzisiejsze dzieci i młodzież i tak w teledyskach i filmach mają tyle scen dla dorosłych, że im skuteczniej zablokujemy im dostęp do stron dla dorosłych tym lepiej. Tak to właśnie wygląda, że nagość i seks są bardzo powszechne. Jest na tym duży zarobek, dlatego nie ma się, co dziwić, że jest tak bardzo, ale to bardzo duże. Nie ma żadnych innych stron internetowych w takiej ilości jak właśnie te strony dla dorosłych.

[Głosów:13    Średnia:2.2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here