jak tańczyć

Randkowanie jest ważne. Na początku pozwala nam poznać obiekt naszego zainteresowania, w późniejszym etapie pozwala dzielić się doświadczeniami i oczekiwaniami w związku.

Randki mogą spajać związek, utrzymywać go w dobrej kondycji. Ale wymyślanie nowych pomysłów i miejsc idealnych na randkę jest czasami trudniejsze, niż się wydaje!
Zastanów się nad miejscem, kiedy planujesz pierwszą randkę.

Dobre pomysły na pierwsze (i nie tylko pierwsze!) randki to takie, które ułatwiają rozmowę, więc prawdopodobnie nie jest dobrym pomysłem wybranie głośnego baru lub ciemnego kina. Dobrze jest zachować prostotę przy pierwszym spotkaniu z kimś. Na przykład, możesz zaprosić tę osobę do jednego ze swoich ulubionych miejsc.

Oto garść pomysłów na pierwszą i, miejmy nadzieję, późniejsze randki

Spotkajcie się w kawiarni. Przytulna atmosfera kawiarni ułatwia otworzenie się i intymną rozmowę, która jest właśnie tym, czego chcemy na randce. A co najważniejsze, możesz zostać tam przez 30 minut lub 3 godziny. Opuszczenie kawiarni podczas randki w którymkolwiek momencie nie wydaje się niezręczne lub wymuszone.
Wyjdźcie na miasto na wspólny obiad. To najprawdopodobniej najbardziej powszechny pomysł na pierwszą randkę. Jest dobrym pomysłem, bo zdecydowanie zmusza do kontaktu wzrokowego i rozmowy.

dziewczyna tańczy

Jeśli pierwsza randka się powiedzie i oboje zaliczycie ją do udanych, będziecie chcieli zaplanować drugą. Ale skąd mamy wiedzieć, czy wszystko poszło tak, jak powinno i że powinniśmy kontynuować spotykanie się z tą osobą? Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na dowiedzenie się, czy powinniście pójść na drugą randkę, jest zadanie sobie banalnego pytania: czy chcę znowu zobaczyć tę osobę, porozmawiać z nią i spędzić z nią czas? Wielokrotnie ludzie nadają kolejnej randce zbyt duże znaczenie i się na nią nie decydują, niepotrzebnie przez to przekreślając fajną znajomość.

Zaplanowanie, od czasu do czasu, fajnej randki jest czymś ubogacającym, powiewem świeżości i odrobiną radości dla każdego związku. Musimy wtedy wszystko odłożyć na bok i zarezerwować sobie czas, aby pobyć razem i cieszyć się swoim towarzystwem, wspólnymi zajęciami i hobby. Priorytetowo traktujemy ten czas spędzony z naszym partnerem, dzięki czemu mamy okazję do stworzenia większej intymności między nami.

Pomysł na szaloną randkę? Szaleństwo ma różne znaczenie dla różnych ludzi, więc wybierzmy coś, co przemawia do osobowości naszej i naszej drugiej połówki. Co sprawia że się uśmiechamy? Zwalniamy na chwilę w życiu? Działamy spontanicznie i bez zahamowań?
Piknik, choć wydawać się może staroświecki, jest wciąż niesamowicie romantyczny. Być może warto, byśmy go zaplanowali na weekend?

Wypad za miasto z koszem pełnym smakołyków i wina brzmi dobrze, prawda? Przebywanie wśród natury może być naprawdę niezwykle romantyczne, a już na pewno szalone, gdy spojrzymy na to, w jakich czasach żyjemy. Kilka godzin na łonie natury z ukochaną osobą pozwoli nam zwolnić i po prostu cieszyć się chwilą.

Idąc dalej tym tropem, bądźmy żądni przygód. Spróbujmy jazdy na rowerze lub wędrówki jakimś szlakiem, cieszmy się popołudniem na świeżym powietrzu. Wspólna przejażdżka okaże się dobra nie tylko dla naszego związku, ale również dla naszego zdrowia. Magiczne momenty we dwoje są na wyciągniecie ręki, bliżej, niż myślimy.

A gdy już wrócimy z wycieczki rowerowej, możemy sobie urządzić wieczór karaoke i śpiewać choćby cały wieczór. Kogo obchodzi, że nie umiemy śpiewać i nie znamy nawet melodii wybranej piosenki? Wybierzmy kilka ulubionych piosenek i śpiewajmy je razem – będzie to frajda dla obojga, a przy okazji wyzbędziemy się zahamowań i pośmiejemy. Czy może być jakaś lepsza randka, niż właśnie taka?

w klubie

Do tego koniecznie taniec! Może być w domu, w końcu nie ma to jak tańczyć, kiedy nikt nie patrzy, ale możemy też udać się do klubu czy dyskoteki, by tam wspólnie spędzić szaloną noc na tańcach.

Niezależnie od tego, czy chcemy rozpalić serce osoby, w której jesteśmy zakochani, lub też ożywić relację – nie chodzi tylko o to, co robimy na randce, ale przede wszystkim o to, jak traktujemy w jej trakcie drugą osobę. Uczucie można łatwo zauważyć, gdy zwracamy uwagę na swojego partnera, pamiętamy, co mu się podoba i pokazujemy, że jest dla nas ważny.

Dlatego miejsce randki i sposób, w jaki przebiegnie, nie są kluczowe. Czy będzie to wieczór z kolacją przy świecach w spokojnej, uroczej restauracji, lub też w domu, w połączeniu z dobrą butelką wina, albo na kursie tańca towarzyskiego – najważniejsze to skupić uwagę na osobie, na której nam zależy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here