fascynator

Nie każdemu nazwa fascynator jest znana. Nie każdy wie czym tak naprawdę on jest. Fascynator jest to nic innego jak nakrycie głowy. Co zaskakujące zyskuje coraz większą popularność jako dodatek podczas ślubu. Dlaczego powrócono do tego rodzaju dodatku? Niegdyś przecież kojarzono go wyłącznie z kobietą pogrążoną w żałobie. Dzisiaj zmienił swój kolor z czerni na biel i tym samym z dodatku używanego podczas najsmutniejszego czasu stał się tym używanym podczas najszczęśliwszego dnia życia.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/fascynator/

Fascynator – czym tak naprawę jest?

W rzeczywistości wiele kobiet nie wie, że tego tylu dodatek nie istnieje tylko pod nazwą fascynator. Do jego nazewnictwa określa się również nazw takich jak: stroik ślubny, toczek lub mały kapelusik. Wiele kobiet zdecydowało, że właśnie on będzie ich dodatkiem w tym jakże ważnym dniu. Jak dobrać idealny fascynator?  

Czym kierować się przy wyborze?

Podczas wyboru z tyłu głowy musisz mieć to, że to nadal jest w pewnym sensie biżuteria ślubna do włosów, która powinna prezentować się na Tobie idealnie. Dokładnie przemyśl to jak będziesz się w nim czuła oraz to jak będzie się on prezentował. Ważne jest również to, żebyś pasowała wyglądem do swojego męża. 

  • Kształt twarzy dodatkiem tym możesz wysmuklić buzię. Sprawi on, że będzie pełniejsza, a dodatkowo będziesz mogła dodać sobie kilka centymetrów. 
  • Żywe kwiaty we włosach – one z kolei niekoniecznie dobrze się sprawdzą w momencie, gdy postawisz na fascynator ślubny. Lepiej zdecydować się na jeden z tych  dodatków. Kwiaty będą wyjątkowym elementem, kiedy stawiamy na wesele w stylu boho.
  • Fryzura ślubna wiele pań młodych decyduje się na spięte gładko włosy, na których fascynator wygląda wręcz jak z bajki. W czasie wizyt w salonach mówi się, że fascynator kojarzy się paryskim stylem. 
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here