wybielanie

Każdy marzy o pięknym, perfekcyjnym i białym uśmiechu. Śnieżnobiałe zęby, są w stanie nie tylko dodać nam urody, ale także dodać do naszego uśmiechu błyski, od którego wszyscy nie będą mogli odciągnąć wzroku. Na co się zdecydować? – Domowe wybielanie czy wizyta u profesjonalisty?

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/wybielanie-zebow/

Wybielanie zębów w domu – metody

Bardzo duża ilość osób, zanim wybierze się na wizytę u dentysty postanawia samemu usiłować wybielić sobie zęby domowymi sposobami. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, takie zabiegi u dentysty kosztują sporo, można zatem samemu spróbować czy metody domowe będą dla nas odpowiednie. Na co więc się zdecydować? Wybielanie zębów możemy wykonać przy pomocy:

  • pasków,
  • proszku,
  • kredki,

Paski, proszek czy kredki – na jaką metodę się zdecydować?

Najpopularniejszą oraz najczęściej wybieraną metodą domowego wybielania zębów są paski wybielające, które możemy zakupić dosłownie wszędzie np. W drogeriach czy w aptece. Cały proces trwa do kilkunastu dni, po upływie tego czasu efekty będą zauważalne.

Kolejnym domowym sposobem jest wybielanie zębów przy pomocy kredki. Proces ten jest banalny. Specjalną kredką, nakładamy na zęby żel, a następnie go zostawiamy. Czynność powtarzamy przez 14 dni. Po tym czasie z pewnością będzie można zauważyć efekty.

Dobrym rozwiązaniem na domowe wybielanie jest ostatni z naszych bohaterów, czyli proszek, który składa się z naturalnych, ekologicznych składników. Składa się między innymi z ekstraktu z mięty, skórki z pomarańczy, węgla aktywnego, drzewa kokosowego i glinki bentonitowej.

Wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym

Czasami jest tak, że jedna metoda będzie się doskonale sprawdzała u jednej osoby, a u drugiej wcale. Nie przestrzegając zasad instrukcji, jesteśmy w stanie wyrządzić sobie dużą krzywdę. Bardzo spora część osób właśnie dlatego odpuszcza domowe sposoby i udaje się od razu do specjalisty, czyli do gabinetu stomatologistycznego. Ile kosztują zabiegi wybielania zębów (widełki cenowe) :

  • Wybielanie zębów nakładkami (400-800 zł).
  • Wybielanie zębów lampą LED (150-500 zł).
  • Wybielanie zębów laserem (800-2000 zł) – jeden ząb to cena ok. 150 zł.
  • Power Bleaching – dla zębów martwych (60-300 zł za jednego zęba)
  • Licówki – białe zęby, a także korekcja defektów (800-3000 zł za jeden ząb).
  • Wybielanie regeneracyjne (1300-2000 zł)
  • Korony – odbudowa zęba i wybielanie (700-2000 za jednego zęba).

Jak sami widzicie metod jest naprawdę sporo. Różnią się one od siebie nie tylko ceną, ale i metodą wybielania. Aby wybrać dla siebie tą najlepszą, która będzie dla nas najbardziej odpowiednia, należy skonsultować to z zaufanym gabinetem dentystycznym.

Zobacz też: http://www.gautama.pl/wynajem-mieszkania-na-studia-jak-sobie-z-tym-poradzic/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here