Farbowanie włosów to nic trudnego, ponoć bardzo łatwo jest zmienić kolor naszych włosów i wiele pań czyni to bardzo często. Jest to jednak bardzo zła opinia, okazuje się bowiem, że malowanie włosów wymaga wyższej filozofii.

Na rynku jest bardzo wiele różnego rodzaju farb do włosów.

Samych sposobów malowania włosów jest także bardzo dużo i tutaj najlepiej pomoże nam słownik wyrazów obcych. Balejaż, sombre, flamboyage czy babylights to nazwy różnego rodzaju wprowadzenia farby na włosy, to nazwy różnego rodzaju uzyskanego efektu po pomalowaniu włosów. Najlepsze farby do włosów do ponoć takie, które najmniej ingerują w nasze włosy, to farby bez amoniaku, takie które nie będą miały szkodliwego wpływu na nasze włosy.
Najtrudniej jest zmienić całkowicie kolor swoich włosów, czyli z ciemnych włosów, przejść w kolor jasnych lub bardzo jasnych włosów. W tym wypadku należy spowodować dekoloryzację, robi się to przy pomocy różnego rodzaju preparatów.

Dlatego farby, które nakładamy na włosy powinny zawierać jak najmniej chemii.
Ombre, dekoloryzacja, rozjaśnianie, pasemka to tylko niektóre nazwy związane ze zmianą koloru na naszej głowie. Dzisiejsze farby to preparaty, które nawilżają włosy i nie niszczą ich struktury. Farby zmieniają nam kolor, ale także dbają o nasze włosy.
Najlepsze farby powinny nie obciążać naszych włosów, nie powinny wywoływać silnych reakcji alergicznych, nie powinny podrażniać skóry głowy, naszych oczu. Farby powinny mieć dobrą cenę, ich jakość powinna być jak najlepsza.

Zmiana koloru naszych włosów powinna być dla nas przyjemnością. Doskonale farby to takie, które pielęgnują nasze włosy a nie niszczą ich. To farby, które odżywiają nasze włosy, po których nasze włosy są lśniące, pachnące i nie są zniszczone.
Doskonałe farby, nie tylko zmieniają kolor naszych włosów ale także w 100 procentach pokrywają nasze siwe włosy. Zabieg malowania włosów powinien być przyjemnością i to bez względu na to czy zrobiony w salonie czy w domu.

Idealne farby idealnie farbują nasze włosy, dają im błysk i połysk. Takie farby występują w różnych odcieniach i kolorach, dają możliwość jak najlepszego dobrania koloru czy odcienia. Koloryzacja naszych włosów ma dać nam przyjemność, ma sprawić, że nasz nowy wygląd będzie bardzo dobry a nasze pokolorowane włosy będą miękkie, będą lśnić i będą zdrowe.
Dzisiaj na rynku są już tylko takie farby, które mają jak najlepszy wpływ na nasze włosy. Bez względu na to czy włosy są krótkie czy długie farbowanie ich powinno zawsze przebiegać łatwo i bezproblemowo.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here