jaka lampa do hybrydy

Panie chcą wyglądać zawsze pięknie, a to oznacza, że muszą korzystać z coraz to nowszych rozwiązań. Producenci dwoją się i troją żeby uzyskać dla nich jeszcze lepsze efekty. Obie strony mają na tym zysk. Panie są coraz piękniejsze, a producencie różnych urządzeń mają z tego pieniądze. Wiele kobiet szczególną uwagę przykłada do paznokci. To oznacza, że będą te panie chciały mieć nowoczesne, super wzory, a to wszystko z zachowaniem bezpieczeństwa, bo przecież nic ważniejszego nie ma.

To, dlatego hybrydowe paznokcie zyskały sobie tak wiele zwolenniczek. Prezentują się naprawdę bardzo dobrze i właśnie o to paniom chodzi. Do uzyskania takich super efektów wykorzystuje się nowoczesny sprzęt, który ułatwia wykonanie zadania na szóstkę. To, jakie to jest urządzenie i jaką ma lampę jest bardzo, ale to bardzo ważne, dlatego trzeba się na tym znać. Tylko wtedy efekty będą jeszcze lepsze, a nasze zadowolenie będzie bardzo duże.

Manicure hybrydowy

Skoro jest możliwość wykonywania super zabiegów to wiele salonów kosmetycznych na takie rozwiązanie stawia. Manicure hybrydowy ma wiele zwolenniczek i wiele kobiet właśnie takich zabiegów szuka. Istotne w wykonywaniu hybrydowego żelu na paznokciach jest jego utwardzenie. Im będzie to skuteczniejsze i bezpieczniejsze tym klientka będzie bardziej zadowolona. Trzeba iść z duchem czasu, dlatego wybieramy takie lampy do utwardzania, jakie będą najlepsze. Tylko, co będzie najlepsze skoro my pierwszy raz się tym interesujemy?

paznokcie kolorowe

Trzeba będzie wiedzieć, czym się kierować i jak w ogóle ma to wyglądać. Jeśli źle wybierzemy to efekt końcowy będzie słaby i to oznacza, że trzeba będzie znowu sięgnąć do petrela żeby kupić coś o wiele bardziej skutecznego w działaniu. Lepiej będzie kupić za pierwszym razem coś, co działa i wtedy i klientki i my będziemy zadowoleni. Właśnie na tym najbardziej każdemu salonowi kosmetycznemu zależy.  Mnóstwo firm wypuszcza na rynek lampy hybrydowe, ale nie oznacza to, że wszystkie dla nas się nadają. Jeśli chcemy tylko w domu wykonywać dla siebie takie zabiegi to można wybrać urządzenie za kilkaset złotych.

Tylko, że w przypadku profesjonalnych usług nie wchodzi takie rozwiązanie w grę i trzeba będzie wybrać coś droższego. Im taniej tym utrwalanie jest mniej skuteczne, czyli często trzeba będzie takie zabiegi poprawiać, a nie zawsze mamy na to czas i chęci. W przypadku klientek oznacza to, że więcej naszego salonu kosmetycznego odwiedzać nie będą, a nie taki mamy przecież plan.

Lampy UV

Od dawna są nam znane lampy UV, dlatego w wielu przypadkach są do dzisiaj stosowane, ale czy aby na to sens? Mają różną moc do wyboru i oczywiście utwardzają lakiery hybrydowe.  Im słabsza będzie taka lampa tym gorsze będą efekty. To oznacza, że po wykonaniu zabiegu na paznokciach lakier może zacząć się marszczyć i zacznie z nich schodzić.

Jeśli wybieramy lampę UV to jej moc powinna być 36W, a wtedy na pewno uda nam się osiągnąć zadowalające efekty.  Trzeba się liczyć z tym, że UV musi mieć sporo czasu na utwardzanie, bo inaczej nie będzie to działać jak należy. Bardzo ważne jest również sprawdzanie, w jakim stanie są żarówki. Bardzo często trzeba je wymieniać, bo jeśli coś jest z nimi nie tak to automatycznie tracą swoją skuteczności.

hybrydy

Lampy LED

Lampy LED są nowoczesne i bardzo skuteczne, dlatego można je spotkać w wielu urządzeniach, które mają na celu wysuszenie żelu na paznokciach. To, że jest LED nie oznacza, że od razu jest super, bo wszystko będzie zależne chociażby od ceny. Im niższa cena tym gorsze parametry, dlatego trzeba uważać, co się kupuje, a wtedy nie popełnimy błędu. W lampach są tak zwane mostki i często powoduje to, że światło pada nierównoimiennie na paznokcie. Efekt końcowy jest taki, że schnie to nierównomiernie i w jednym miejscu lakier jest twardy, a w innym nie.

Najlepiej wybierać nowoczesnej lampy, które zostały wymyślone specjalnie do takich prac. Lampa nie jest droga, ale jest bardzo skuteczna.  Można kupić taką lampę dual LED, która ma moc 54W i to wystarcza żeby bardzo szybko i skutecznie przeprowadzić wszystkie zabiegi. Właśnie to jest nam potrzebne żebyśmy mogli uzyskać jeszcze lepsze efekty końcowe.  Najtańsze lampy można kupić za dwadzieścia czy trzydzieści złotych, ale cena jest adekwatna do rezultatów suszenia, jakie osiągniemy, czyli zadowolenia to tutaj nie będzie żadnego.

W przypadku lepszych lamp LED mówimy o cenach zaczynających się od stu złotych. Te najlepsze modele dające super efekty końcowe to wydatek prawie trzystu złotych, ale właśnie to się najsyciej zwraca, bo klientki z takich zabiegów są najbardziej zadowolone.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here