jak rozpoznać zdradę

Każdy związek powinien opierać się na wzajemnym zaufaniu i szczerych uczuciach. Partnerzy muszą nie tylko pomagać sobie w trudnych sytuacjach, ale także rozumieć się i robić wszystko, aby wspólne życie było jak najbardziej udane. Warto zwracać uwagę na potrzeby partnera, a także wykazać się zrozumieniem w każdej sytuacji. Należy przede wszystkim pamiętać, że każdy z nas jest inny.

Nie możemy zmusić kogoś do czegoś, co do niego nie pasuje. W związku należy jak najwięcej rozmawiać, a przy tym unikać niepotrzebnych nieporozumień. Bardzo ważne są kompromisy, a w niektórych przypadkach także wspólne podejmowanie decyzji. Jeżeli zależy nam na ukochanej osobie to musimy wziąć pod uwagę jej dobro. Nie można w żaden sposób zaszkodzić drugiej osobie. W przypadku gdy nasz partner nie zgadza się na coś, to trzeba na spokojnie z nim porozmawiać i wytłumaczyć najważniejsze kwestie.

W każdym związku możemy spotkać się z podejrzanymi zachowaniami ze strony drugiej osoby, czy też z kłótniami i nieporozumieniami. Najważniejsze jest to, aby odróżnić zwykłe problemy w związku od niewierności i nieszczerości. Jeżeli zauważymy, że nasz partner bądź partnerka zachowuje się inaczej niż zwykle, to warto wziąć pod uwagę każdą możliwość.

zdradzona dziewczyna

Jak rozpoznać zdradę?

Po pierwsze musimy przeanalizować postępowanie ukochanej osoby. Pamiętajmy także, aby nie zadręczać się na zapas. Może bowiem okazać się, że nasz partner nie robi nic złego lub też ukrywa przed nami drobnostkę, która nie wpłynie na nasze dalsze relacje. Znak, który powinien nas zaniepokoić to ślady kosmetyków na ubraniach partnera, czy tez wyczuwalne perfumy płci przeciwnej.

Nie zdarza się to często, jednak niektórzy zupełnie zapominają o tak ważnych sprawach. Jeżeli zauważymy jakiś nowy przedmiot w domu, który nie należy do nas, to warto porozmawiać o tym z partnerem. Może bowiem okazać się, że podczas naszej nieobecności ukochana osoba nas zdradza. Najważniejsze jest, aby w takim przypadku zachować czujność, ponieważ partner często się wypiera i wymyśla zupełnie nieprawdziwe historie.

Jak jeszcze można rozpoznać zdradę? Warto podejrzewać taką możliwość wtedy, gdy nasza miłość zostaje dłużej w pracy, co wcześniej nie zdarzało się w ogóle. Oczywiście może być tak, że ukochana osoba dostała nowe zlecenie, projekt lub zadanie, na które musi poświęcić więcej czasu. Warto jednak dopytać o szczegóły, a w razie powtarzających się sytuacji sprawdzić, czy nasz partner mówi prawdę. W przypadku gdy nasz partner nie słucha nas, jest zamyślony i traktuje nas chłodniej niż zwykle, to także możemy podejrzewać niewierność.

Pamiętajmy, że każde odmienne zachowanie powinno być najpierw przedyskutowane. Im wcześniej dowiemy się o co chodzi naszej miłości, tym szybciej rozwiążemy problemy. Jeżeli pomimo ciągłych pytań i rozmów nasz partner nie mówi nam dlaczego zachowuje się tak, a nie inaczej, to warto skupić się na innych wskazówkach. Bardzo ważne jest to, że nasza ukochana nie rozstaje się z telefonem, czy też ukrywa przed nami wszystkie wiadomości.

para szczęśliwa

Jest to ważny znak szczególnie wtedy, gdy do tej pory nasza miłość nie miała z tym problemu. Zdradę możemy podejrzewać także wtedy, gdy nasz partner zaczyna nas traktować gorzej i atakować bez powodu. Jeżeli denerwuje się na każdą błahostkę, czy też nie rozmawia z nami o wszystkim, to warto przyjrzeć się temu, co robi w wolnym czasie.

Jeżeli podejrzewamy zdradę, to musimy podjąć się kroków, które ułatwią nam odkryć prawdę. Pamiętajmy, że nie warto ciągnąć relacji, w której nasz partner nie jest nam wierny. Jeżeli mamy jakieś podejrzenia to warto poprosić o pomoc bliską koleżankę lub osobę, której nie zna nasz partner. Będzie ona podążać za naszym ukochanym a później zda nam relację, gdzie wybiera się w wolnym czasie.

Możemy także poradzić sobie sami

Jeżeli chcemy się uspokoić i poznać prawdę, to warto dyskretnie podążać za partnerem. Możemy pojechać samochodem znajomej osoby i udać się do miejsca pracy partnera. W ten sposób dowiemy się, czy po zakończonych obowiązkach udaje się od razu do domu. Mimo wszystko musimy pamiętać, że nie każde zachowania muszą od razu wskazywać na zdradę. Nasz partner ma prawo być zmęczony lub przechodzić gorszy okres.

Jeżeli oboje będziemy szczerzy to uspokoimy się i poznamy prawdę w każdej sytuacji. Warto ustalić zatem zasadę, że nawet najgorsza prawda jest lepsza niż pocieszanie i mówienie niestworzonych rzeczy. Mimo wszystko im szybciej dowiemy się o zdradzie, tym lepiej dla nas. Każdy dowód i informacja jest cenna w takim przypadku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here